top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI


www.ersindemirci.com Web sitesi hiçbir sebepten dolayı kişisel verilerinizi, bilgilerinizi istemez. www.ersindemirci.com Web sitesi popüler bir bilim oluşumudur sadece bilgi vermek amacı ile kurulmuştur.

www.ersindemirci.com web sitesinde üyelik geçerli değildir sitemizde gezen misafirlerimiz site içerisinde konulan herşeye bakabilir, okuyabilirler.

www.ersindemirci.com web sitesinde , bilgisayarınızı İnternete bağlamak için kullanılan İnternet protokolü (IP) adresini de toplanmaz, oturum aç; e; parola; bilgisayar ve bağlantı bilgileri ve satın alma geçmişi gibi bilgilerde tarafımızca istenmez. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri de toplanmaz (ad, e-posta, şifre, iletişimler); ödeme ayrıntıları (kredi kartı bilgileri dahil), yorumlar, geri bildirimler, ürün incelemeleri, öneriler ve kişisel profil gibi bilgileri de kesinlikle siz değerli ziyaretçilerimizden talep EDİLMEZ.

www.ersindemirci.com web sitesi ziyaretçilerine sadece bilgi sunmak için tasarlanmış bir platformdur. Kesinlikçe ziyaretçilerden, ziyaretçilere ait hiçbir kişisel bilgi (ad, e-posta, şifre, TC. numarası, adres bilgisi, iletişimler) istenmez, işlenmez ve kayıt altında tutulmaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI GÜNCELLEME TARİHİ: 12.03.2023

bottom of page